MARNYS®. - nowa marka w sklepie!

2021-12-08
MARNYS®. - nowa marka w sklepie!

Martinez Nieto S. A. to hiszpańskie laboratorium, które specjalizuje się w produkcji i sprzedaży suplementów diety, kosmetyków naturalnych, olejków eterycznych i zdrowej żywności pod marką MARNYS®.

Zlokalizowane w Kartagenie laboratoria zostały założone w 1968 roku, których motywacją była i w dalszym ciągu jest - produkcja przyjaznych dla ciała i środowiska, naturalnych i organicznych produktów.

Od tego czasu MARNYS® stał się liderem w rozwoju, produkcji i dystrybucji naturalnych produktów pielęgnacyjnych o najwyższych standardach jakości ☝️

Firma jest mocno zaangażowana w badania, rozwój i innowacje, a także inwestowanie w ciągłe szkolenia swojego zespołu ludzkiego, technicznego i logistycznego. Współpracuje z różnymi instytucjami i uniwersytetami, takimi jak: Universidad Catolica San Antonio de Murcia (UCAM), Universidad de Murcia (UM) oraz Universidad Politecnica de Cartagena (UPCT).

MARNYS® jest jednym z głównych liderów rynku i marką referencyjną m.in. w takich krajach jak: Arabia Saudyjska czy Kuwejt.

W chwili obecnej MARNYS® posiada w ofercie ponad 4️⃣0️⃣0️⃣ pozycji.

My w tej chwili w ofercie mamy 2️⃣0️⃣ produktów!

www.prozdrowo.pl

www.marnys.pl

 

 

pixel